Porzellan Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1435673
11109
279
Karlsbad emlék kiöntő, kopott aranyozás, jelzés nélkül, m:13 cm
1433987
11110
279
Wedgwood kis váza, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm 1433996
11111
279
Royal Crown Duchy emlék tányér, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm 1420125
11112
279
Ilmenau váza, részben kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 19 cm 1420129
11113
279
Ulbrich és Erven Lucas antik kerámia palackok, apró csorbával, jelzett, m:19 és 24 cm 940355
11114
279
1410566
11115
279
Bavaria matricás doboz, jelzett, kopott aranyozás, d:16 cm, m:11 cm 1424763
11116
279
1438999
11117
279
Limoges ékszeres dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, d:5 cm 1405720
11118
279
11000
Scheidig Kunst német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
1434470
11119
279
Villeroy & Bosch kékfestéses porcelán tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, 36×26 cm 1434550
11120
279
Thomas Bavaria virágmintás porcelán váza, matricás, kopásnyomokkal, jelzett, m: 16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF