Porzellan

Zahl der Lose: 73

Karlsbad emlék kiöntő, kopott aranyozás, jelzés nélkül, m:13 cm
11109.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wedgwood kis váza, részben kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Royal Crown Duchy emlék tányér, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, d: 20 cm
11111.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ilmenau váza, részben kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 19 cm
11112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ulbrich és Erven Lucas antik kerámia palackok, apró csorbával, jelzett, m:19 és 24 cm
11113.

Rufpreis:
1 600 HUF

11114.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria matricás doboz, jelzett, kopott aranyozás, d:16 cm, m:11 cm
11115.

Rufpreis:
2 000 HUF

11116.

Rufpreis:
4 000 HUF

Limoges ékszeres dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, d:5 cm
11117.

Rufpreis:
800 HUF
11

Scheidig Kunst német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11118.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Villeroy & Bosch kékfestéses porcelán tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, 36×26 cm
11119.

Rufpreis:
3 000 HUF

Thomas Bavaria virágmintás porcelán váza, matricás, kopásnyomokkal, jelzett, m: 16 cm
11120.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF