Porzellan Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1435803
11096
279
Hollóházi porcelán kalapos hölgy kutyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm 1209663
11097
279
1370540
11098
279
1420335
11099
279
Hollóházi váza tétel: összesen: 4 db 5-17 cm, matricás, kopott, jelzett
1434401
11100
279
Hollóházi totyogó liba, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
1420113
11102
279
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, kopott, m: 30 cm
1420245
11103
279
Hollóházi márvány váza, régi Zrinyi Miklós Katonai Akadémia címerével, jelzett, kopott, m:30 cm
1435814
11104
279
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, felrattal " 50 millió Alpesi tetőcserép" matricás, jelzett, hibátlan, m:25 cm 1434351
11105
279
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, gyári festéshibával, m: 24 cm 1434392
11106
279
Hollóházi gyöngytyúk-pár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 1424832
11107
279
Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett, 6x5 cm
1304369
11108
279
100
Soproni látképes Aquincumi porcelán tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 9,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF