Porzellan

Zahl der Lose: 73

Hollóházi porcelán kalapos hölgy kutyával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 39 cm
11096.

Rufpreis:
8 000 HUF

11097.

Rufpreis:
1 000 HUF

11098.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi váza tétel: összesen: 4 db 5-17 cm, matricás, kopott, jelzett
11099.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi totyogó liba, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
11100.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, kopott, m: 30 cm
11102.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi márvány váza, régi Zrinyi Miklós Katonai Akadémia címerével, jelzett, kopott, m:30 cm
11103.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte váza, felrattal " 50 millió Alpesi tetőcserép" matricás, jelzett, hibátlan, m:25 cm
11104.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, gyári festéshibával, m: 24 cm
11105.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi gyöngytyúk-pár, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
11106.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett, 6x5 cm
11107.

Rufpreis:
1 000 HUF

11108.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF