Porzellan

Zahl der Lose: 73

Kézzel festett szerelmi jelenet, hibátlan, márka jelzés nélkül, m:21 cm
11121.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzett baglyos ékszertartó, kézzel festett, hibátlan, m:6 cm
11122.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Porcelán pipafej lovas Napoleon figurával, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszál repedéssel, h: 12 cm.
11123.

Rufpreis:
5 000 HUF

Porcelán tálkák (3 db), matricás, hibátlan, jelzett, 8x6 cm, 5x5, 4x4 cm.
11124.

Rufpreis:
1 400 HUF

Keleti motívumos tálkák (tájképpel, vadludakkal), kézzel festett, az egyik aranyozott, jelzett, hibátlan, d:12 és 10 cm. közötti méretben.
11125.

Rufpreis:
1 200 HUF

Jelzett német hiányos teás készlet, kézzel festett, kopott
11126.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11127.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 db jelzett, részben kézzel festett csészealj, kopott, d:11 cm
11128.

Rufpreis:
800 HUF

Virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 30 cm.
11129.

Rufpreis:
3 000 HUF

I. Világháborús emlék csésze, jelzés nélkül, matricás, kopott, m:9,5 cm
11130.

Rufpreis:
1 200 HUF
17

11131.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán hölgy büszt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
11132.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF