Porzellan Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1411204
11121
279
Kézzel festett szerelmi jelenet, hibátlan, márka jelzés nélkül, m:21 cm 1438114
11122
279
Jelzett baglyos ékszertartó, kézzel festett, hibátlan, m:6 cm 1435525
11123
279
cca 1900 Porcelán pipafej lovas Napoleon figurával, kézzel festett, jelzés nélkül, hajszál repedéssel, h: 12 cm.
1435549
11124
279
Porcelán tálkák (3 db), matricás, hibátlan, jelzett, 8x6 cm, 5x5, 4x4 cm. 1435463
11125
279
Keleti motívumos tálkák (tájképpel, vadludakkal), kézzel festett, az egyik aranyozott, jelzett, hibátlan, d:12 és 10 cm. közötti méretben. 1373553
11126
279
Jelzett német hiányos teás készlet, kézzel festett, kopott
1392482
11127
279
1425467
11128
279
6 db jelzett, részben kézzel festett csészealj, kopott, d:11 cm 1435350
11129
279
Virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 30 cm.
1420227
11130
279
I. Világháborús emlék csésze, jelzés nélkül, matricás, kopott, m:9,5 cm 1275135
11131
279
1424854
11132
279
Porcelán hölgy büszt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF