Porzellan Zahl der Lose: 73
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1437141
11084
279
ZSolnay eozin mázas térdelő akt, jelzett, hibátlan, m:23 cm 1437145
11085
279
Zsolnay eozin mázas fülesváza, jelzett, hibátlan, m:22 cm 1437742
11086
279
Zsolnay díszkiöntő, hagymavirág mintás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm 1424833
11087
279
2 db Zsolnay életképes kisméretű kulacs, matricásak, jelzettek, kis kopásnyomokkal, m: 7,5 ill. 9,5 cm 1424914
11088
279
cca 1900 Zsolnay szecessziós kályhacsempe, jelzett, hibátlan, benyomott körpecsétes 23×23 cm, m: 5 cm
1403561
11089
279
Zsolnay pillangó mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:15 cm
1406349
11090
279
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26,5 cm
1434557
11091
279
Zsolnay "Magyar Labdarúgó Szövetség" porcelán fali tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 24 cm 1434545
11092
279
Zsolnay porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 1435443
11093
279
Gyógyszeres tégelyek (3 db), mozsár törővel, tégelytetők (2), egyik jelzett (Zsolnay), az egyiken kisebb lepattanással, tégelyek, mozsár: m: 13 és 3 cm. közötti méretben, törő: h: 10 cm., tetők: d: 10 és 7 cm.
1435538
11094
279
Hollóházi hamutálak (2 db) , matricás, jelzett, hibátlan, d: 19 cm.
1435807
11095
279
Holloházi skót juhász, kézzel festett bisquit porcelán, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF