Porzellan Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1430990
11055
278
Herendi petrezselyemmintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7x5 cm 1431915
11056
278
Herendi petrezselyemmintás porcelán csészealjak, 5+1 db, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, a +1 db-on lepattanással 1431896
11057
278
Herendi petrezselyemmintás porcelán kávés csészék, 6 db, hibátlanok + 6 db csészealj, egyiken hajszálrepedéssel, kézzel festett, jelzett 1431876
11058
278
Herendi petrezselyemmintás porcelán cukortartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x10x11 cm 1426969
11059
278
Herendi Viktória mintás porcelán tojás, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 8x5x5 cm 1426948
11060
278
Herendi virág mintás ékszeres dobozka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 7×6 cm 1426247
11061
278
Herendi Viktória mintás kis kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1413401
11062
278
Herendi kínai figura (fogpálcikatartó) , kézzel festett, apró lepattanással, m:3,5 cm
1394743
11063
278
Herendi Apponyi mintás kis kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:9 cm 1408816
11064
278
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven
1432496
11065
278
Herendi pávás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:32 cm 1432017
11066
278
Zsolnay söröskorsó, mázas pirogránit, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF