Porzellan Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1432030
11079
278
2 db Aquincumi porcelán: háromszögletű tálka, 10×10 cm, kis háromszögletű tartó, 7×7 cm, matricásak, jelzettek, kis kopásnyomokkal 1431904
11080
278
Aquincumi akt, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 1431848
11081
278
Aquincumi cipőfűző kisfiú, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 11 cm 1430972
11082
278
Aquincumi porcelán bonbonier, 2 db tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen 3 db, d: 16 és 22 cm, 13x15 cm 1430995
11083
278
Hollóházi porcelán spániel, kézzel festett, jelzett, kopásnyommal, m: 13 cm 1426459
11084
278
Aquincumi bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1428412
11085
278
4400
Villeroy & Boch porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
994156
11086
278
1299395
11087
278
Wallendorf sárkányos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm 1432282
11088
278
5 db különféle márkás porcelán bögre (köztük egy hőre változó is), matricásak, jelzettek, apró kopásnyomokkal, az egyik kis lepattanással, különböző méretben
1431923
11089
278
Erotikus jelenetet rejtő kínai porcelán bonbonier, részben kézzel festett, jelzett, fém rátétekkel, apró kopásnyomokkal, d: 11 cm 1430812
11090
278
Kínai porcelán kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF