Porzellan

Zahl der Lose: 43

Zsolnay teás csészealjak (9db), matricás, jelzett, kopott, d:15 db (9 db)
11067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay eozinmázas fekvő akt, jelzett, hibátlan, 24x14x12 cm
11068.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11069.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay eozin mázas feszület, jelzett, hátoldalán gyári máz hibával, m:10 cm
11070.

Rufpreis:
1 600 HUF
21

Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11071.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay pecsenyés virágos tál, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopottas, 26x36cm
11072.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi ÁFOR porcelán szett: tálka, 15,5×15,5 cm, kis hamuzó, 8,5×6 cm, fogpiszkálótartó, 7,5×4 cm, matricás, jelzettek, apró kopásnyomokkal
11073.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi "Csepel Vas- és Fémművek" kulacs, matricás, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11074.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x10 cm
11075.

Rufpreis:
1 000 HUF

11076.

Rufpreis:
800 HUF

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11077.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:30 cm
11078.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF