Porzellan Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1401427
11067
278
Zsolnay teás csészealjak (9db), matricás, jelzett, kopott, d:15 db (9 db) 1430958
11068
278
24000
Zsolnay eozinmázas fekvő akt, jelzett, hibátlan, 24x14x12 cm
1432606
11069
278
Zsolnay eozin mázas kút, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1432608
11070
278
Zsolnay eozin mázas feszület, jelzett, hátoldalán gyári máz hibával, m:10 cm 1394762
11071
278
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1427055
11072
278
Zsolnay pecsenyés virágos tál, részben kézzel festett, porcelán, jelzett, kopottas, 26x36cm 1431939
11073
278
Hollóházi ÁFOR porcelán szett: tálka, 15,5×15,5 cm, kis hamuzó, 8,5×6 cm, fogpiszkálótartó, 7,5×4 cm, matricás, jelzettek, apró kopásnyomokkal 1431887
11074
278
Hollóházi "Csepel Vas- és Fémművek" kulacs, matricás, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
1430991
11075
278
Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x10 cm 1330920
11076
278
1226544
11077
278
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1426263
11078
278
3400
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF