Porzellan Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1405100
11108
275
Theodore Havilan Limoges tálkák (6db), matricás, jelzett, hibátlan, d:9 cm 1241803
11109
275
Wallendorf sétáló akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm/ Wallendorf nude, perfect condition, hand painted
1350345
11110
275
Virágmintás Wallendorfer porcelán kisváza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
1311044
11111
275
Wallendorf erdei jelenetes porcelán cukorka tartó, matsicás, kis kopással, tetején kis mázhibával, de repedés mentes, jelzett / Wallendorf forest scene chinaware candy holder m: 15 cm
1408167
11112
275
Meisseni ovális tányér, máz alatt kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25x17cm
1405720
11113
275
Scheidig Kunst német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
1406006
11114
275
Retro barokk stílusú telfon és óra, matricás porcelán test, egyik műanyag kagyló hiányzik, kopott aranyozás, nem kipróbált, m:48 cm 1405635
11115
275
Halak párban, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:8 cm (2×) 1407095
11116
275
Porcelán tétel: 4 db jelzés nélküli cséze, egyiken apró csora, 4 db Hollóházi kupica, hibátlan, 4 db süteményes tál, jelzett, hibátlan, köretes tál kopott, jelzés nélkül 1208400
11117
275
Cseresznye virágos süteményes tányérok (6 db) és egy kis tányér, levonóképes, jelzett, hibátlan, d:16 cm, d:18,5 cm 1373850
11118
275
Ceroc virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:37 cm 1346544
11119
275
GDR porcelán ugró ló, fehérmázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF