Porzellan

Zahl der Lose: 53

Theodore Havilan Limoges tálkák (6db), matricás, jelzett, hibátlan, d:9 cm
11108.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Wallendorf sétáló akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm/ Wallendorf nude, perfect condition, hand painted
11109.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Virágmintás Wallendorfer porcelán kisváza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
11110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wallendorf erdei jelenetes porcelán cukorka tartó, matsicás, kis kopással, tetején kis mázhibával, de repedés mentes, jelzett / Wallendorf forest scene chinaware candy holder m: 15 cm
11111.

Rufpreis:
3 000 HUF

Meisseni ovális tányér, máz alatt kézzel festett, jelzett, hibátlan, 25x17cm
11112.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Scheidig Kunst német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11113.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Retro barokk stílusú telfon és óra, matricás porcelán test, egyik  műanyag kagyló hiányzik, kopott aranyozás, nem kipróbált, m:48 cm
11114.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Halak párban, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, h:8 cm (2×)
11115.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán tétel: 4 db jelzés nélküli cséze, egyiken apró csora, 4 db Hollóházi kupica, hibátlan, 4 db süteményes tál, jelzett, hibátlan, köretes tál kopott, jelzés nélkül
11116.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cseresznye virágos süteményes tányérok (6 db) és egy kis tányér, levonóképes, jelzett, hibátlan, d:16 cm, d:18,5 cm
11117.

Rufpreis:
800 HUF
13

Ceroc virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:37 cm
11118.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

GDR porcelán ugró ló, fehérmázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm
11119.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF