Porzellan Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1405788
11072
275
Herendi papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1405816
11073
275
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9,5×9,5 cm 1405799
11074
275
Herendi Eton mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 19 cm 1405977
11075
275
Herendi sárgarigó párban, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm 1405772
11076
275
Herendi virágkosaras lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm 1405627
11077
275
Herendi szíves legény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:5,5 cm 1405752
11078
275
Herendi vércse, kézzel festett, jelzett (koronás 1941), hibátlan, m:7,5 cm 1405754
11079
275
Herendi Rotschild áttört füles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×10 cm 1405756
11080
275
4600
Herendi madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1405764
11081
275
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, sérült 15×9 cm 1355685
11082
275
Herendi Apponyi mintás só-bors szóró, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:5 és 5,5 cm 1394721
11083
275
Herendi Apponyi mintás áttört tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18,5 cm, m:6,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF