Porzellan Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1405894
11084
275
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15×8,5×3,5 cm 1405905
11085
275
Herendi Viktória mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 8×6 cm 1405910
11086
275
Herendi Eton mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×6 cm 1405916
11087
275
Herendi zöld virágmintás kis váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 7 cm 1405919
11088
275
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 8,5×5,5×5,5 cm 1405835
11089
275
Herendi Viktória mintás karmos tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 11 cm 1405865
11090
275
Herendi Viktória mintás hamutartó + csikkelnyomó, kézzel festettek, jelzettek, kopásnyomokkal, 11×7,5 cm ill m: 5 cm 1405877
11091
275
Herendi rózsa, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8×7,5×5 cm 1405891
11092
275
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1258665
11093
275
50000
Zsolnay Sissy mintás teás készlet: 1 db fedeles kiöntő (m: 15,5 cm), 1 db fedeles cukortartó (m: 12,5 cm), 1 db tejkiöntő (m: 7,5 cm), 6 db csésze + alj (d: 10 ill. 15 cm), összesen 15 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
1403561
11094
275
Zsolnay pillangó mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:15 cm
1404919
11095
275
Zsolnay labdázó kisfiú, hibátlan jelzett, kézzel festett, m: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF