Porzellan Zahl der Lose: 53
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1402617
11096
275
cca 1940 Zsolnay anya gyermekével, kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), hibátlan, m:16 cm, h:14 cm 1403817
11097
275
Zsolnay mini kulacs, dugó nélkül, matricás, apró máz hibával, jelzett, m: 7,5 cm
1392884
11098
275
Zsolnay mokkás készlet, jelzett, hibátlan 1406349
11099
275
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26,5 cm
1406376
11100
275
Zsolnay tál, matricás, jelzett, kopott, d:29,5 cm 1405801
11101
275
Zsolnay porcelán néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 1403707
11102
275
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 25,5 cm 1230612
11103
275
1406354
11104
275
Hollóházi lány népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm 1403560
11105
275
Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 30 cm /Hand painted Hollóházi porcelain nude 1393841
11106
275
Hollóházi porcelán kék virágmintás pálinkás készlet, kézzel festett, jelezett, hibátlan 1406369
11107
275
Hollóházi füles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF