https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 313
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1397835
12993
274
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1935 Bp., A Weiss Manfréd Acél- és Fémművek Rt. árjegyzéke, 11p
Das Lot is nicht erreichbar
1398595
12994
274
0
1800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1935 Női divat, jelzés nélküli színes nyomtatott divatrajzok vázlatfüzetben, 31 db (20 cm × 33 cm) / fashion illustrations 1401099
12995
274
0
18000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1935 Hohner harmonika reklám plakát, színes litográfia. Hauptmann grafika, Klösz nyomda, f.k. Greiner A., restaurált, 49×70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1400896
12996
274
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1935 Budapest, a Láncközpont 3. számú árjegyzéke számos ábrával. Hajtott, jó állapotban / chain catalogue, 19×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1354416
12997
274
0
4200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
Das Lot is nicht erreichbar
1257808
12998
274
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.
Das Lot is nicht erreichbar
1381807
12999
274
0
3200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1207247
13000
274
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1284265
13001
274
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1936 Barlangvilág. Népszerű Barlangtani Folyóirat. Szerkeszti:Kadic Oszkár. VI. kötet, 1-2. füzet. Kissé Viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1400249
13002
274
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1936 Meghívó a Nemzeti Torna Egylet olimpiai ünnepi vacsorájára 19×12 cm 1084440
13003
274
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1936 Kiskőrösi Leventenap plakátja 30x40 cm 1397615
13004
274
0
8000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Die XI. Olympiade Berlin. Berlin, 1936, Heinrich Franck Söhne, 8 p. + 6 t. Papírmappában. A borítója gyűrött, foltos. Néhány lap foltos, a széleik gyűröttek. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse