https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 313

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1935 Bp., A Weiss Manfréd Acél- és Fémművek Rt. árjegyzéke, 11p
1
12993.

1935 Bp., A Weiss Manfréd Acél- és Fémművek Rt. árjegyzéke, 11p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Női divat, jelzés nélküli színes nyomtatott divatrajzok vázlatfüzetben, 31 db (20 cm × 33 cm) / fashion illustrations
1
12994.

1935 Női divat, jelzés nélküli színes nyomtatott divatrajzok vázlatfüzetben, 31 db (20 cm × 33 cm) / fashion illustrations

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
cca 1935 Hohner harmonika reklám plakát, színes litográfia. Hauptmann grafika, Klösz nyomda, f.k. Greiner A., restaurált, 49×70 cm
1
12995.

cca 1935 Hohner harmonika reklám plakát, színes litográfia. Hauptmann grafika, Klösz nyomda, f.k. Greiner A., restaurált, 49×70 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Budapest, a Láncközpont 3. számú árjegyzéke számos ábrával. Hajtott, jó állapotban / chain catalogue, 19×24 cm
1
12996.

1935 Budapest, a Láncközpont 3. számú árjegyzéke számos ábrával. Hajtott, jó állapotban / chain catalogue, 19×24 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
1
12997.

Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.
1
12998.

Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm
1
12999.

1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.
1
13000.

Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 Barlangvilág. Népszerű Barlangtani Folyóirat. Szerkeszti:Kadic Oszkár. VI. kötet, 1-2. füzet. Kissé Viseltes kiadói papír kötésben.
1
13001.

1936 Barlangvilág. Népszerű Barlangtani Folyóirat. Szerkeszti:Kadic Oszkár. VI. kötet, 1-2. füzet. Kissé Viseltes kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1936 Meghívó a Nemzeti Torna Egylet olimpiai ünnepi vacsorájára 19×12 cm
1
13002.

1936 Meghívó a Nemzeti Torna Egylet olimpiai ünnepi vacsorájára 19×12 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1936 Kiskőrösi Leventenap plakátja 30x40 cm
1
13003.

cca 1936 Kiskőrösi Leventenap plakátja 30x40 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Die XI. Olympiade Berlin. Berlin, 1936, Heinrich Franck Söhne, 8 p. + 6 t. Papírmappában. A borítója gyűrött, foltos. Néhány lap foltos, a széleik gyűröttek.
1
13004.

Die XI. Olympiade Berlin. Berlin, 1936, Heinrich Franck Söhne, 8 p. + 6 t. Papírmappában. A borítója gyűrött, foltos. Néhány lap foltos, a széleik gyűröttek.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse