cca 1935 Hohner harmonika reklám plakát, színes litográfia. Hauptmann ... https://www.darabanth.com/de/274-Fernauktion/274.0/Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~28/cca-1935-Hohner-harmonika-reklam-plakat-szines-litografia-Hauptmann-grafika-Klosz-nyomda-f~II1401099
1401099
12995
274
Printed Materials
Rufpreis:
18 000 HUF 48,78 EUR , 56,25 USD
Beschreibung: cca 1935 Hohner harmonika reklám plakát, színes litográfia. Hauptmann grafika, Klösz nyomda, f.k. Greiner A., restaurált, 49×70 cm
: ttg