1939 AZ NSDAP heti mottója: Hermann Göringtől származó idézet kisplakáton. A német náci párt 1937-1944 között adott ki motiváló és iránymutató idézeteket. Szakadással / Weekly saying of the NSDAP. from Herman Göring
1939,1941,1942-es évekből, 3 db. zsebnaptár, (Harmathy Könyv és papírüzlete (Debrecen), Magyar Királyi Egyetemi Nyomda, Kiss Ferenc Drogéria (Debrecen)), jegyzetekkel.
1940 Dr. Ing. Mihályi Zoltán (szerk.): Erdészeti Lapok. Az Országos Erdészeti Egyesület Közlönye. LXXIX. évfolyam. Budapest, 1940, Stádium Sajtóvállalat, 795 p. Átkötött félvászon kötés, márványozott lapélekkel. Ex libris-szel. Intézményi bélyegzővel. A borítója némileg kopottas.
1940 A budapesti VIII. kerületi Nagyatádi Szabó utcai iparostanonc iskolájának 1939-1940. évi évkönyve, Közzétette: Lengyel Gyula. Bp., iskolaigazgatóság. Papírkötésben, jó állapotban, 24 p.