Drucksachen Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1309945
13067
274
Printed Materials
10 db külföldi és magyar képes utazási nyomtatvány az 1950-es évekből / 10 picture tourist guides from the 1950's
1309952
13068
274
Printed Materials
10 db külföldi képes utazási nyomtatvány az 1950-es évekből / 10 picture tourist guides from the 1950's
1309955
13069
274
Printed Materials
1235839
13070
274
Printed Materials
Távirdamunkások kézikönyve. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Korabeli félvászonkötésben.
1400251
13071
274
Printed Materials
1952 A Tervkölcsön V. sorsolása Budapesten, színes villamosplakát 16×22 cm
1400887
13072
274
Printed Materials
1953 Mini gombás receptfüzet, kiadja az Erdei Gomba Felvásárló és Értékesítő Vállalat 1401842
13073
274
Printed Materials
cca 1953 A Jó Munkaért emléklap, Egyetemi Nyomda, pecséttel, aláírásokkal, 40x27 cm. 1322254
13074
274
15000
Printed Materials
1953 Az évszázad mérkőzésnek hivatalos műsorfüzete. England vs Hungary. Wednesday November 25th 1953. Empire Stadium Wembley. Official Programme. Football Association International. London, 1953, Wembley Stadium Ltd. 18 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, 23x15cm 1358607
13075
274
Printed Materials
1954 The Beano képregény, sérült, 12p
1401956
13076
274
Printed Materials
1955 A MESZHART Magyar-Szovjet Hajózási Társaság jelzett borítékja.
1399189
13077
274
Printed Materials
1956 2 db SzTK táppénztáblázat, Szabó Oszkár újítása (Sopron), papír
1155526
13078
274
26000
Printed Materials
1956 A forradalom alatt megjelent újságok. Összesen 45 db különböző, nagyrészt jó állapotú újság a a forradalom híreivel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF