Drucksachen

Zahl der Lose: 313

10 db külföldi és magyar képes utazási nyomtatvány az 1950-es évekből / 10 picture tourist guides from the 1950's
13067.

Rufpreis:
1 200 HUF

10 db külföldi  képes utazási nyomtatvány az 1950-es évekből / 10 picture tourist guides from the 1950's
13068.

Rufpreis:
1 200 HUF

13069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Távirdamunkások kézikönyve. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Korabeli félvászonkötésben.
13070.

Rufpreis:
1 200 HUF

1952 A Tervkölcsön V. sorsolása Budapesten, színes villamosplakát 16×22 cm
13071.

Rufpreis:
3 000 HUF

1953 Mini gombás receptfüzet, kiadja az Erdei Gomba Felvásárló és Értékesítő Vállalat
13072.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1953 A Jó Munkaért emléklap, Egyetemi Nyomda, pecséttel, aláírásokkal, 40x27 cm.
13073.

Rufpreis:
1 000 HUF

1953 Az évszázad mérkőzésnek hivatalos műsorfüzete. England vs Hungary. Wednesday November 25th 1953. Empire Stadium Wembley. Official Programme. Football Association International. London, 1953, Wembley Stadium Ltd. 18 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, 23x15cm
13074.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1954 The Beano képregény, sérült, 12p
13075.

Rufpreis:
3 000 HUF

1955 A MESZHART Magyar-Szovjet Hajózási Társaság jelzett borítékja.
13076.

Rufpreis:
1 000 HUF

1956 2 db SzTK táppénztáblázat, Szabó Oszkár újítása (Sopron), papír
13077.

Rufpreis:
2 000 HUF

1956 A forradalom alatt megjelent újságok. Összesen 45 db különböző, nagyrészt jó állapotú újság a a forradalom híreivel.
13078.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF