Drucksachen

Zahl der Lose: 313

1910 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 14. évf. XXI. kötet. jan-jun. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, pp.:543, félvászon kötésben.
12895.

Rufpreis:
1 600 HUF

1911 Szinyei Merse Pál: Parkrészlet. Színes ofszetnyomat, papír, 18×22 cm, megjelent: Modern Magyar Képtár. Szerk. Rózsa Miklós. Kiadja a Művészház (Művészeti Egyesület) Budapesten. Bp. 1911. Művészház
12896.

Rufpreis:
800 HUF

1912 Budapest Székesfővárosi Állatkert útmutatója, sok fotóval illusztrált kiadvány, 16x11cm
12897.

Rufpreis:
1 600 HUF

12898.

Rufpreis:
6 000 HUF

1912 Élet. Képes heti folyóirat. IV. évfolyam II. kötet (julius-december). Töredék évfolyam. Budapest, 1912, Élet Irodalmi és Nyomdai Rt, VII+1682 p. Viseltes egészvászon kötés.
12899.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Báró Szentkereszty Zsigmond: Az internacionális nyelvről. Budapest, 1913, Athenaeum, 22 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos, maszatos, szakadt.
12900.

Rufpreis:
1 000 HUF

12901.

Rufpreis:
1 800 HUF

1914 A budapesti szegezőmunkások árszabálya. Kiadja a budapesti épület- és szegezőlakatosok szervezőbizottsága. Bp., Világosság. Kopott, foltos vászonkötésben, 32 p.
12902.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1914-1918 A Bolgár Vöröskereszt Támogatására Alakult Országos Bizottság felhívása a magyar társadalomhoz, picit szakadt, 34x21 cm.
12903.

Rufpreis:
2 000 HUF

1915 Új Nemzedék; politikai, irodalmi és közgazdasági hetilap. II. évf. 24. szám
12904.

Rufpreis:
1 400 HUF

1915 Az Új idők c. folyóirat (március-szeptemberig).  Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli egészvászon kötésben.
12905.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1917-50 Vegyes vallási nyomtatványok, 6db, különböző méretben és minőségben
12906.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF