Drucksachen Zahl der Lose: 313
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1208209
12895
274
Printed Materials
1910 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 14. évf. XXI. kötet. jan-jun. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, pp.:543, félvászon kötésben. 1308465
12896
274
Printed Materials
1911 Szinyei Merse Pál: Parkrészlet. Színes ofszetnyomat, papír, 18×22 cm, megjelent: Modern Magyar Képtár. Szerk. Rózsa Miklós. Kiadja a Művészház (Művészeti Egyesület) Budapesten. Bp. 1911. Művészház
1397565
12897
274
Printed Materials
1912 Budapest Székesfővárosi Állatkert útmutatója, sok fotóval illusztrált kiadvány, 16x11cm 1396374
12898
274
Printed Materials
1399450
12899
274
Printed Materials
1912 Élet. Képes heti folyóirat. IV. évfolyam II. kötet (julius-december). Töredék évfolyam. Budapest, 1912, Élet Irodalmi és Nyomdai Rt, VII+1682 p. Viseltes egészvászon kötés.
1394106
12900
274
Printed Materials
Dr. Báró Szentkereszty Zsigmond: Az internacionális nyelvről. Budapest, 1913, Athenaeum, 22 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos, maszatos, szakadt. 1299208
12901
274
Printed Materials
1398735
12902
274
Printed Materials
1914 A budapesti szegezőmunkások árszabálya. Kiadja a budapesti épület- és szegezőlakatosok szervezőbizottsága. Bp., Világosság. Kopott, foltos vászonkötésben, 32 p.
1400561
12903
274
Printed Materials
cca 1914-1918 A Bolgár Vöröskereszt Támogatására Alakult Országos Bizottság felhívása a magyar társadalomhoz, picit szakadt, 34x21 cm. 1398482
12904
274
Printed Materials
1915 Új Nemzedék; politikai, irodalmi és közgazdasági hetilap. II. évf. 24. szám
1146610
12905
274
Printed Materials
1915 Az Új idők c. folyóirat (március-szeptemberig). Szépirodalmi művészeti és társadalmi képes hetilap. Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Singer és Wolfner. Korabeli egészvászon kötésben.
1383754
12906
274
Printed Materials
cca 1917-50 Vegyes vallási nyomtatványok, 6db, különböző méretben és minőségben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF