Drucksachen

Zahl der Lose: 313

12870.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. /  Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
12871.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900-1940 A Pataki-féle képes tanórarend 4. és 11. száma (Magyar népviseletek; Haza és szabadság), jó állapotban
12872.

Rufpreis:
1 000 HUF

1900 Huszadik század. Társadalomtudományi Szemle. Szerk.:dr. Gratz Gusztáv. I. évf. I. kötet. jan-jul. Bp., Pesti Könyvnyomda. pp.:487, félvászon kötésben.
12873.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900 Divald Károly: Budapest Lánchíd és a Ferencz József tér. Óriás levelezőlap 34x26 cm Sarokhibákkal
12874.

Rufpreis:
3 000 HUF

1903 Szecessziós díszítésű bécsi táncrend bőrkötésben, használatlan, kis ceruzával, jó állapotban  // Tanzordnung aus die Blumensäle der k.u.k. Gartenbau-Gesellschaft, Wien I. Parkring 9. // Art Nouveau dance-schedule 5×11 cm
12876.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1903 Czibakházai Motor-Malom Részvénytársaság könyvecskéje, értéke 20 korona, 16x10cm Kissé megviselt
12877.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1905-40 Vegyes litho szentkép tétel, 9db, 9x5cm és 12x6cm
12878.

Rufpreis:
1 200 HUF

1905 A budapesti Sokol egylet szecessziós dombornyomott díszítésű használatlan táncrendje, kis ceruzával, jó állapotban  // tanecni porad, Telocvicna jednota Sokol v Budapesti // embossed Art Nouveau dance-schedule 6×14 cm
12879.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1905 Léderer Samu budapesti cukrásztelepe, reklámlap / old advertising card of a Hungarian confectionery 15×13 cm
12880.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1905 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója kopottas.
12881.

Rufpreis:
3 000 HUF

1906-1937 A Zászlónk című ifjúsági lap IV. és VI. évfolyamának két száma + a Paulai Szent Vincéről Nevezett Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szent Lujza Intézet értesítője
12882.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF