https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 313
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1397205
12858
274
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Litho szentkép, 14x6cm
Das Lot is nicht erreichbar
1401056
12859
274
0
5000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Budapest 32 lapos leporelló érdekes és mozgalmas városképekkel a megújuló városból. Festett egészvászon kötésben 18x13 cm 1400346
12860
274
0
2400
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Leszik Károly Könyvkötői Műintézetének szecessziós borítójú írótömbje, használt 1401968
12861
274
0
3600
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Arad városának kézzel festett, dekoratív litho címere. / cca 1900 Hand painted coat of arms of Arad 11x8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1397135
12862
274
0
5000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Gruss aus Jena. Levél formájú, litho képeket tartalmazó füzetke 4 mozaik képpel / Jena litho leporelli with 4 mosaic images
Das Lot is nicht erreichbar
1401108
12863
274
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Lotz Károly(1833-1904) festő alkotásáról készült fénynyomat, foltos, 31x19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1397240
12864
274
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Búcsúsemlék, 3db, litho is, különböző méretben és minőségben, cca 9x7cm 1397120
12865
274
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-45 Vegyes, litho szentkép tétel, 9db, különböző méretben és minőségben, 8x3,5cm és 11x6cm 1397193
12866
274
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-45 Vegyes, Max Hirmer szentkép tétel, 20 db, különböző méretben és minőségben, 11x5cm 1397188
12867
274
0
1200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-45 Vegyes, Beuron szentkép tétel, 38 db, különböző méretben és minőségben, 8x3,5cm és 11x6cm
Das Lot is nicht erreichbar
1400330
12868
274
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1910 Bp., A legbiztosabb ás leggyorsabb önszámító. Nélkülözhetetlen kézikönyv mindenki számára, magyar és német nyelven, 112p
Das Lot is nicht erreichbar
1353754
12869
274
0
1000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse