https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 313

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
cca 1900 Litho szentkép, 14x6cm
1
12858.

cca 1900 Litho szentkép, 14x6cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Budapest 32 lapos leporelló érdekes és mozgalmas városképekkel a megújuló városból. Festett egészvászon kötésben 18x13 cm
1
12859.

cca 1900 Budapest 32 lapos leporelló érdekes és mozgalmas városképekkel a megújuló városból. Festett egészvászon kötésben 18x13 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
3
 
cca 1900 Leszik Károly Könyvkötői Műintézetének szecessziós borítójú írótömbje, használt
1
12860.

cca 1900 Leszik Károly Könyvkötői Műintézetének szecessziós borítójú írótömbje, használt

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
6
 
cca 1900 Arad városának kézzel festett, dekoratív litho címere. / cca 1900 Hand painted coat of arms of Arad 11x8 cm
1
12861.

cca 1900 Arad városának kézzel festett, dekoratív litho címere. / cca 1900 Hand painted coat of arms of Arad 11x8 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Gruss aus Jena. Levél formájú, litho képeket tartalmazó füzetke 4 mozaik képpel /  Jena litho leporelli with 4 mosaic images
1
12862.

cca 1900 Gruss aus Jena. Levél formájú, litho képeket tartalmazó füzetke 4 mozaik képpel / Jena litho leporelli with 4 mosaic images

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Lotz Károly(1833-1904) festő alkotásáról készült fénynyomat, foltos, 31x19 cm
1
12863.

cca 1900 Lotz Károly(1833-1904) festő alkotásáról készült fénynyomat, foltos, 31x19 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Búcsúsemlék, 3db, litho is, különböző méretben és minőségben, cca 9x7cm
1
12864.

cca 1900 Búcsúsemlék, 3db, litho is, különböző méretben és minőségben, cca 9x7cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900-45 Vegyes, litho szentkép tétel, 9db, különböző méretben és minőségben, 8x3,5cm és 11x6cm
1
12865.

cca 1900-45 Vegyes, litho szentkép tétel, 9db, különböző méretben és minőségben, 8x3,5cm és 11x6cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1900-45 Vegyes, Max Hirmer szentkép tétel, 20 db, különböző méretben és minőségben, 11x5cm
1
12866.

cca 1900-45 Vegyes, Max Hirmer szentkép tétel, 20 db, különböző méretben és minőségben, 11x5cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
5
 
cca 1900-45 Vegyes, Beuron szentkép tétel, 38 db, különböző méretben és minőségben, 8x3,5cm és 11x6cm
1
12867.

cca 1900-45 Vegyes, Beuron szentkép tétel, 38 db, különböző méretben és minőségben, 8x3,5cm és 11x6cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1910 Bp., A legbiztosabb ás leggyorsabb önszámító. Nélkülözhetetlen kézikönyv mindenki számára, magyar és német nyelven, 112p
1
12868.

cca 1900-1910 Bp., A legbiztosabb ás leggyorsabb önszámító. Nélkülözhetetlen kézikönyv mindenki számára, magyar és német nyelven, 112p

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott papírkötésben.
1
12869.

Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse