Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 122

Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp., 1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kopottas, kissé megviselt kiadói félvászonkötésben.
13661.

Rufpreis:
800 HUF

13662.

Rufpreis:
1 000 HUF

A XVI. Nemzetközi Orvosi Kongresszus díszalbuma. Bp., 1909, Petőfi Irodalmi és Nyomdai Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13663.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

13664.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

13665.

Rufpreis:
8 000 HUF

De Kruif, Paul: Bacillusvadászok. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13666.

Rufpreis:
800 HUF

13667.

Rufpreis:
800 HUF

Svante Arrhenius: A világegyetem élete. Bp., 1914, Franklin. 236 p. Kiadói, sarkainál enyhén sérült, kopottas egészvászon-kötésben.
13668.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balog Arthur: Hogyan használjunk hálózati áramot rádiókészülékeinkhez? Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben.
13669.

Rufpreis:
1 000 HUF

Villányi Jenő: Vasesztergályos kézikönyv. Szeged, 1940, Corvina Könyvnyomda. Számos illusztrációval. Kiadói papírkötésben.
13670.

Rufpreis:
800 HUF

Perl Sándor: A textilipar. III. kötet. A fonalak szövése, előkészítése, kötéstan, szövés. 312 ábrával. Műszaki Könyvtár. Budapest, é.n., Népszava. Kiadói papírkötésben.
13671.

Rufpreis:
1 200 HUF

13672.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF