Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 122

Raoul Francé: Összehasonlító biológia. Fordította Lambrecht Kálmán. 90 képpel. Bp., é.n., Athenaeum. 244 p.Kiadói papírkötésben.
13649.

Rufpreis:
1 800 HUF

13650.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

13651.

Rufpreis:
1 000 HUF

13652.

Rufpreis:
1 400 HUF

13653.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei II-IV. Kötet. (Az I. kötet hiányzik.)  Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fémek technológiája II. kötet: A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Második, bővített kiadás. Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fa anyagának technológiája III. kötet: A belső és külső erők hatása a fa anyagának mechnaikai tulajdonságaira. Második kiadás.  Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Második kiadás.   Budapest, 1919-1920-1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója kopott, a II. kötet előzéklapja, címlapja szakadt, a könyvben pedig ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. A másik két kötet jó állapotban.
13654.

Rufpreis:
3 000 HUF

13655.

Rufpreis:
1 000 HUF

Belkereskedelmi szállítási vállalat 1. sz. üzemegység története 1949-1969. Budapest, 1970. Félvászon kötés, 151 p.
13656.

Rufpreis:
4 000 HUF

13657.

Rufpreis:
2 000 HUF

13658.

Rufpreis:
1 400 HUF

13659.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csanádi- nagyváradi, Winkler: A magyar repülés története. Budapest, 1977, Műszaki Könyvkiadó. Illusztrát kiadói kemény kötésben
13660.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF