Mátyus István: Diaetetica, az az a' jó egeszség' meg-tartásának modját, fundamentumoson elö-ado könyv, mellyet, betegek körül való foglalatosságtól üres óráin írt és készített, 's maga költségével közönségessé-is tett - -. I. kötet. Kolozsvár, 1762. Páldi István ny. [26] + 519 + [13] p.; Első kiadás! (Belső címlap hiányzik) Korabeli, enyhén sérült félbőr kötésben.
Gázszerelés Gázszerelési ismeretek. Ipari szakkönyvtár 6-7. Budapest, É.N., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Fekete-fehér illusztrációkkal, és kihajtható mellékletekkel. Sérült karton kötésben, 126 p. A gerince sérült, hiányos.
Dr. Siftár Endre (szerk.): Útmutató a gyógyszerkészítmények rendelésére. Budapest, 1977, Medicina Könyvkiadó. I. kiadás. Műanyag kötés, 859 p. Az elülső szennylapon átsatírozott névbejegyzéssel. Pár lapnak a sarka gyűrött.
Raoul H. Francé: A növények élete. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Fordította: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Kopott kiadói félvászon kötés, 438 oldal. Közepes állapotban. A borítója kopott. A kötése egy helyen meglazult.
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei II-IV. Kötet. (Az I. kötet hiányzik.) Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fémek technológiája II. kötet: A külső erők hatása a szilárd anyagok mechanikai tulajdonságaira. Második, bővített kiadás. Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a fa anyagának technológiája III. kötet: A belső és külső erők hatása a fa anyagának mechnaikai tulajdonságaira. Második kiadás. Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Második kiadás. Budapest, 1919-1920-1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Kiadói egészvászon-kötésben, a II. kötet borítója kopott, a II. kötet előzéklapja, címlapja szakadt, a könyvben pedig ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal. A másik két kötet jó állapotban.
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. 299 oldal. A könyv alsó lapszélei foltosak.
Malatyinszki József, Petőcz Károly, Szabó Ferenc: Egy mezsgyéjén. A Kner nyomda Gyomai és Békéscsabai üzemeinek története. 1982, Kner nyomda. Kiadói egészvászon szakadozott kiadói borítóval, 266 p. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
Reismann Adolf dr.: Magyar bábakönyv. A bábai hivatás gyakorlásáról. Budapest, 1934, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, fedőlap kissé viseltes állapotban.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.