https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 122
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1336553
13673
271
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Földes Lajos: A fiatal anya. Orvosi tanácsok fiatal asszonyoknak. 12 ábrával. 4. kiad. Bp., 1933, Novák Rudolf. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1336600
13674
271
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Németh Endre: A korszerű mezőgazdaság vízi feladatai. Bp., 1942, KMENY. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1339648
13675
271
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Türk Péter-Szántó Tibor: A könyvkötészet (könyvgyártás) technológiája, Könnyűipari Könyvkiadó, Budapest, 1952, tűzött papírkötés, 150 oldal. Állapot: Közepes. A borítója foltos, szakadt.
Das Lot is nicht erreichbar
1239898
13676
271
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, gerince enyhén sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
1224036
13677
271
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910. Kostyál Jenő. 684 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A kötet gerince sérült, korábban javítva volt. A táblavászon foltos, kopottas.
Das Lot is nicht erreichbar
1338307
13678
271
0
8000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1342372
13679
271
0
5000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Balogh Károly: Fogászat. Bp., 1958, Medicina Könyvkiadó. Számos érdekes képillusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1138380
13680
271
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Tiscler János: Kozmetika. III. kötet Magyar Drogista Szakkönyvek. Bp., 1935, A Drogista Közlöny kiadása. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1139951
13681
271
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Saalfeld Edmund dr.:Kosmetik. Ein Leitfaden für Praktische Arzte. Mit 17 Textfiguren. Berlin 1914, Julis Springer. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1159197
13682
271
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1159201
13683
271
0
1400
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1146118
13684
271
0
1200
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse