https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 122

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Földes Lajos: A fiatal anya. Orvosi tanácsok fiatal asszonyoknak. 12 ábrával. 4. kiad. Bp., 1933, Novák Rudolf.  Kiadói papírkötésben.
1
13673.

Földes Lajos: A fiatal anya. Orvosi tanácsok fiatal asszonyoknak. 12 ábrával. 4. kiad. Bp., 1933, Novák Rudolf. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Németh Endre: A korszerű mezőgazdaság vízi feladatai. Bp., 1942, KMENY. Kiadói papírkötésben.
1
13674.

Németh Endre: A korszerű mezőgazdaság vízi feladatai. Bp., 1942, KMENY. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Türk Péter-Szántó Tibor: A könyvkötészet (könyvgyártás) technológiája, Könnyűipari Könyvkiadó, Budapest, 1952, tűzött papírkötés, 150 oldal. Állapot: Közepes. A borítója foltos, szakadt.
1
13675.

Türk Péter-Szántó Tibor: A könyvkötészet (könyvgyártás) technológiája, Könnyűipari Könyvkiadó, Budapest, 1952, tűzött papírkötés, 150 oldal. Állapot: Közepes. A borítója foltos, szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, gerince enyhén sérült.
1
13676.

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, gerince enyhén sérült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910. Kostyál Jenő. 684 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A kötet gerince sérült, korábban javítva volt. A táblavászon foltos, kopottas.
1
13677.

dr. Bloch Iván: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. 1910. Kostyál Jenő. 684 p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben. A kötet gerince sérült, korábban javítva volt. A táblavászon foltos, kopottas.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.
1
13678.

Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Balogh Károly: Fogászat. Bp., 1958, Medicina Könyvkiadó. Számos érdekes képillusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
13679.

Balogh Károly: Fogászat. Bp., 1958, Medicina Könyvkiadó. Számos érdekes képillusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tiscler János: Kozmetika. III. kötet Magyar Drogista Szakkönyvek. Bp., 1935, A Drogista Közlöny kiadása. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
1
13680.

Tiscler János: Kozmetika. III. kötet Magyar Drogista Szakkönyvek. Bp., 1935, A Drogista Közlöny kiadása. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Saalfeld Edmund dr.:Kosmetik. Ein Leitfaden für Praktische Arzte. Mit 17 Textfiguren. Berlin 1914, Julis Springer. Kiadói egészvászon kötésben.
1
13681.

Saalfeld Edmund dr.:Kosmetik. Ein Leitfaden für Praktische Arzte. Mit 17 Textfiguren. Berlin 1914, Julis Springer. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13682.

Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13683.

Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben.
1
13684.

Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse