Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 122

Dr. Földes Lajos: A nő a változás korában. Bp., é.n., Novák Rudolf. 88 p. Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
13637.

Rufpreis:
1 000 HUF

Beke Manó (szerk.): A technika világa. Budapest, é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság, 816. Harmadik kiadás. Kopottas kiadói egészvászon kötés.
13638.

Rufpreis:
1 000 HUF

G. Arnulf: Chirurgie Artérielle. Techinques - Indications - Résultats. Masson&Cie, Paris, 1950. Papírkötés, 248 oldal. Francia nyelvű érsebészeti könyv, fekete-fehér fotókkal. Állapot: A gerince kissé szakadt, felvágatlan / In paper binding
13639.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gáspár Kornél: Rétegek és szférák (Mindenségünk matematikai és fizikai felépítése). Budapest, Pesti Könyvnyomda Részvénytársaság, 1918, tűzött papírkötés, 63 oldal.  Állapot: Megviselt: a borítója szakadt, foltos és elvált a gerincétől, a lapok foltosak,
13640.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Ing. Alfred Nowak: Chemische Holzverwertung, A Hartleben's Verlag, Leipzig und Wien, 1932, papírkötés, 303p. Állapota: Jó, a borítója foltos.
13641.

Rufpreis:
2 000 HUF

13642.

Rufpreis:
2 000 HUF

Svante Arrhenius: A világegyetem élete. Bp., 1914, Franklin. 236 p. Kifejezetten szép állapotú, kiadói egészvászon-kötésben.
13643.

Rufpreis:
1 800 HUF

13644.

Rufpreis:
3 000 HUF

13645.

Rufpreis:
1 200 HUF

13646.

Rufpreis:
1 200 HUF

Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben
13647.

Rufpreis:
1 200 HUF

13648.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF