Porzellan Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1348905
11115
268
Antik tálak, jelzés nélkül, levonó képes, kopásokkal, apró hajszálrepedéssel, 26×19 cm, 40×28 cm 1348854
11116
268
Jelzett cukortartó, máz alatt kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:10 cm, d:11 cm 1348004
11117
268
Koma csészék, porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kis repedéssel, 2db, cca 7x10cm 1346306
11118
268
Elefántok, porcelán, jelzés nélkül, 3db, hibátlan, m: 8x11cm között 1346315
11119
268
Kutyus, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x20cm
1344600
11120
268
Kislány esernyővel, porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 16cm
1345318
11121
268
Kávéscsészék, porcelán, az egyik jelzett, matricásak, hibátlanok, 2db 1345003
11122
268
Inias aranyozott porcelán ékszertartó, jelzett, hibátlan, 6x12cm 1345017
11123
268
Ami aranyozott porcelán kávés csésze és alj, 4 személyes, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban, újszerű állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF