Porzellan

Zahl der Lose: 45

Antik tálak, jelzés nélkül, levonó képes, kopásokkal, apró hajszálrepedéssel,  26×19 cm, 40×28 cm
11115.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jelzett cukortartó, máz alatt kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:10 cm, d:11 cm
11116.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Koma csészék, porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kis repedéssel, 2db, cca 7x10cm
11117.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Elefántok, porcelán, jelzés nélkül, 3db, hibátlan, m: 8x11cm között
11118.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Kutyus,  porcelán, kézzel festett,  jelzett, hibátlan, 13x20cm
11119.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kislány esernyővel, porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 16cm
11120.

Rufpreis:
800 HUF

Kávéscsészék, porcelán, az egyik jelzett, matricásak, hibátlanok, 2db
11121.

Rufpreis:
800 HUF

Inias aranyozott porcelán ékszertartó, jelzett, hibátlan, 6x12cm
11122.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ami  aranyozott porcelán kávés csésze és alj, 4 személyes, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban, újszerű állapotban
11123.

Rufpreis:
1 800 HUF
30

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF