Porzellan

Zahl der Lose: 45

11090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán pálinkás palack, matricás, hibátlan, jelzett, m: 25 cm
11091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi hegedűs, porcelán, kézzel festett,  jelzett, hibátlan, m:14cm
11092.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szász Endre által tervezett aranyozott jelzett Hollóházi porcelán bonbonniere az "Arcok" sorozatból,  Gold plated Hollóháza porcelain bonbonniere designed by Endre Szász from the limited edition of "Faces",11x14 cm
11093.

Rufpreis:
1 000 HUF
19

Hollóházi ékszertartó, matricás, porcelán, jelzett, hibátlan, 4x9x7cm
11094.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi virág váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:30 cm
11095.

Rufpreis:
3 000 HUF

11096.

Rufpreis:
800 HUF

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11097.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wallendorf sétáló akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm/ Wallendorf nude, perfect condition, hand painted
11098.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11099.

Rufpreis:
6 000 HUF

Virágmintás Wallendorfer porcelán kisváza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
11100.

Rufpreis:
1 000 HUF

Virágmintás Wallendorfer porcelán gyertyatartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
11101.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF