Porzellan Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1330920
11090
268
1349371
11091
268
Hollóházi porcelán pálinkás palack, matricás, hibátlan, jelzett, m: 25 cm 1347972
11092
268
Hollóházi hegedűs, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14cm 1347816
11093
268
Szász Endre által tervezett aranyozott jelzett Hollóházi porcelán bonbonniere az "Arcok" sorozatból, Gold plated Hollóháza porcelain bonbonniere designed by Endre Szász from the limited edition of "Faces",11x14 cm 1345581
11094
268
Hollóházi ékszertartó, matricás, porcelán, jelzett, hibátlan, 4x9x7cm 1345729
11095
268
Hollóházi virág váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:30 cm 1304369
11096
268
1226544
11097
268
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1241803
11098
268
Wallendorf sétáló akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22,5 cm/ Wallendorf nude, perfect condition, hand painted
1299395
11099
268
1350345
11100
268
Virágmintás Wallendorfer porcelán kisváza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm
1350381
11101
268
Virágmintás Wallendorfer porcelán gyertyatartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF