Porzellan Zahl der Lose: 45
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1346703
11102
268
Reichenbach porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm 1350346
11103
268
Koenigszelt Germany 1940 porcelán szószos tál, kopásnyomokkal, jelzett, 25x15 cm 1348845
11104
268
Meisseni mokkás csésze és alj, máz alatt kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen: 3 db 1346313
11105
268
Alba Julia Elefánt, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 19x15cm 1315273
11106
268
1304501
11107
268
Fülöp-szigeteki szuvenír hamutartó a Presidental Security Command jelvényével és Brig Gen Santiago S. Barangan, a testőrség vezetője (1978-1986) nyomtatott aláírásával, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm / Porcelain suovenir ashtray from the Philippines, with the insignia of the Presidental Security Command and the printed signature of Brig Gen Santiago S. Barangan the commander of the PSC (1978-1986), unsigned, with small wears, d: 15 cm
1164752
11108
268
Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
1347979
11109
268
Pillangós csésze aljjal, porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 7x10cm 1350391
11111
268
Díszes kékfestéses porcelán csésze + 2db alj, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 8,5, 13 ill. 16 cm
1346828
11112
268
6 db porcelán rózsa, kézzel festettek, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, cca 4×4×2 cm 1346544
11113
268
GDR porcelán ugró ló, fehérmázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm
1346616
11114
268
3 db virágmotívumos GDR porcelán tartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF