Porzellan

Zahl der Lose: 45

Reichenbach porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
11102.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koenigszelt Germany 1940 porcelán szószos tál, kopásnyomokkal, jelzett, 25x15 cm
11103.

Rufpreis:
6 000 HUF

Meisseni mokkás csésze és alj, máz alatt kézzel festett,  jelzett, hibátlan, összesen: 3 db
11104.

Rufpreis:
1 200 HUF
36

Alba Julia Elefánt, porcelán, kézzel festett,  jelzett, hibátlan, 19x15cm
11105.

Rufpreis:
800 HUF

11106.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fülöp-szigeteki szuvenír hamutartó a Presidental Security Command jelvényével és Brig Gen Santiago S. Barangan, a testőrség vezetője  (1978-1986) nyomtatott aláírásával, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm /  Porcelain suovenir ashtray from the Philippines, with the insignia of the Presidental Security Command and the printed signature of Brig Gen Santiago S. Barangan the commander of the PSC (1978-1986), unsigned, with small wears, d: 15 cm
11107.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett tigris, kézzel festett, hibátlan, m:20 cm, h:43 cm
11108.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pillangós csésze aljjal, porcelán, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, 7x10cm
11109.

Rufpreis:
1 200 HUF

Díszes kékfestéses porcelán csésze + 2db alj, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 8,5, 13 ill. 16 cm
11111.

Rufpreis:
1 800 HUF

6 db porcelán rózsa, kézzel festettek, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, cca 4×4×2 cm
11112.

Rufpreis:
1 400 HUF

GDR porcelán ugró ló, fehérmázas, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14 cm
11113.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 db virágmotívumos GDR porcelán tartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
11114.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF