Porzellan Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1310828
11153
267
Szovjet porcelán (Minszk Porcelángyár), két személyes teás készlet, jelzett, hibátlan 999111
11154
267
2 db figurális porcelán: nő népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 + Férfi halakkal, bisquit Arpo porcelán, kézzel festett, jelzett,apró kopásnyommal, m: 24 cm 1039765
11155
267
1039784
11156
267
Ücsörgő nagyapó macskával, Arpo román figurális porcelán, festett, bisquit, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 1040462
11157
267
1040459
11158
267
1040463
11159
267
Wedgwood kék-fehér nyolcszög alakú biszkvit porcelán dobozka, hibátlan, jelzett, 11x11x5 cm 1339374
11160
267
2200
Lomonosov porcelán mosómedve, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 8 cm 1340112
11161
267
Hindenburg büszt, fehér mázas, jelzés nélkül, m:9 cm
1339493
11162
267
Viktória cseh porcelán csésze, csészealjjal, antik jelenettel, matricás, kopásnyomokkal, csésze m: 6 cm, d: 8 cm
997605
11163
267
50000
1118022
11164
267
Haviland porcelán tányér, karcolásnyomokkal, jelzett, d: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF