Porzellan

Zahl der Lose: 84

Szovjet porcelán (Minszk Porcelángyár), két személyes teás készlet, jelzett, hibátlan
11153.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db figurális porcelán: nő népviseletben, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23,5 + Férfi halakkal, bisquit Arpo porcelán, kézzel festett, jelzett,apró kopásnyommal, m: 24 cm
11154.

Rufpreis:
1 000 HUF

11155.

Rufpreis:
800 HUF

Ücsörgő nagyapó macskával, Arpo román figurális porcelán, festett, bisquit, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
11156.

Rufpreis:
1 000 HUF
16

11157.

Rufpreis:
3 000 HUF

11158.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Wedgwood kék-fehér nyolcszög alakú biszkvit porcelán dobozka, hibátlan, jelzett, 11x11x5 cm
11159.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lomonosov porcelán mosómedve, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 8 cm
11160.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Hindenburg büszt, fehér mázas, jelzés nélkül, m:9 cm
11161.

Rufpreis:
4 000 HUF

Viktória cseh porcelán csésze, csészealjjal, antik jelenettel, matricás, kopásnyomokkal, csésze m: 6 cm, d: 8 cm
11162.

Rufpreis:
2 000 HUF

11163.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Haviland porcelán tányér, karcolásnyomokkal, jelzett, d: 19 cm
11164.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF