Porzellan Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1311593
11165
267
Ens rózsás ékszertartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:7,5 cm 871438
11166
267
14000
Rauenstein díszváza virágszirmokkal, kézzel festett, jelzett, alig észrevehető lepattanásokkal, m:27 cm, d:23 cm
1285483
11167
267
KPM jelzéssel porcelán tálka, kézzel festett, d: 15 cm
940355
11168
267
1209857
11169
267
"Donaustadt Wien" feliratú Winterling porcelán fali dísztányér a fontosabb bécsi nevezetességek képével, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 17 cm 1244850
11170
267
Dekoratív, virágmintás Wedgwood porcelán tányér naptárral (2003), a Daily Mail számára, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 22,5 cm 1257075
11171
267
Keleti motívumos porcelán váza, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 20 cm 1317321
11172
267
Jelzett japán ékszertartó, matricás, hibátlan, d:5 cm, m:3 cm 1199492
11173
267
Régi fogkefetartó, jelzés nélkül, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:9 cm
1199398
11174
267
34000
1339778
11175
267
Antik virágmintás mini váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott aranyozással, m: 6,5 cm 1340107
11176
267
Széchenyi (Setcheni) büszt, fehér mázas, apró repedéssel, jelzés nélkül, m:10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF