https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 84
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1337842
11141
267
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm 1328609
11142
267
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi Állami Biztosítós reklám porcelán plakett, matricás, jelzett, hibátlan, 5×3 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1209663
11143
267
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
"Honvéd" feliratú Hollóházi porcelán doboz, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm +"Nemzetközi maratoni Budapest-bajnokság 1984. október 28." feliratú Hollóházi porcelán tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1109686
11144
267
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Hollóházi porcelán néger nő, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1195579
11145
267
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1306040
11146
267
0
1200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Gránit váza, csurgatott mázas, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1343920
11147
267
0
2000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kis porcelán tétel: Drasche, ill. Aquincum porcelán figurák, ill. 1 db kisváza, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, különböző méretben 1295169
11148
267
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Ditmar Urbach porcelán jegesmedvés asztali kínáló, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1274815
11149
267
0
50000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Jos Kratzer & Söhne viaskodó szarvasok, fali kép, kézzel festett, jelzett (mély nyomás), kopás nyomokkal, 16×23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1312705
11150
267
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Életképes porcelán váza, matricás, restaurált, jelzés nélkül, m: 24,5 cm 1183573
11151
267
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zell porcelán melegentartó tál cicás díszítéssel, matricás, jelzett, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 20,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1183316
11152
267
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Victoria szlovák porcelán fűszertároló edények, matricás, nagy részük jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 ill. 19 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse