Porzellan

Zahl der Lose: 84

Hollóházi cica, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11141.

Rufpreis:
1 200 HUF
44

11142.

Rufpreis:
1 000 HUF

11143.

Rufpreis:
1 000 HUF

11144.

Rufpreis:
4 000 HUF

Drasche ágytál, fehér mázas, jelzett, hibátlan, 52×27 cm
11145.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gránit váza, csurgatott mázas, jelzett, hibátlan, m:20 cm
11146.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kis porcelán tétel: Drasche, ill. Aquincum porcelán figurák, ill. 1 db kisváza, kézzel festettek, jelzettek, apró kopásnyomokkal, különböző méretben
11147.

Rufpreis:
2 000 HUF

11148.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11149.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Életképes porcelán váza, matricás, restaurált, jelzés nélkül, m: 24,5 cm
11150.

Rufpreis:
5 000 HUF

11151.

Rufpreis:
4 000 HUF

Victoria szlovák porcelán fűszertároló edények, matricás, nagy részük jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 ill. 19 cm
11152.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF