Porzellan Zahl der Lose: 84
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1060896
11128
267
30000
Herendi pikkely mintás nyuszi párban, kézzel festett, jelzett (Vastag Géza), hibátlan, m:13,5 cm, 10×14 cm
1312462
11129
267
Zsolnay nefelejcsmintás porcelán tál, matricás, kopásnyomokkal, kis lepattanással, jelzett, d: 21 cm
1312466
11130
267
Zsolnay virágmintás porcelán tál, matricás, kopásnyomokkal, kis lepattanással, jelzett, d: 25 cm
1061321
11131
267
Zsolnay virágmintás rózsaszín porcelán kávés készlet, tejkiöntő nélkül, matricás, hibátlan, jelzett 1339784
11132
267
Zsolnay porcelán fedeles patika tégely, hibátlan, jelzett, d: 6 cm, m: 3,5 cm 1342084
11133
267
Zsolnay Julius Caesar (tervező: Török János), kézzel festett, jelzett ("Török", ill. Zsolnay pecsét), kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 1312749
11134
267
Hollóházi porcelán halas fali tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 19 cm
1312570
11135
267
2 db Hollóházi porcelán gyertyatartó, hibátlanok, jelzettek, m: 4,5 cm + Zsolnay porcelán fűszertartó, hibátlan, jelzett, d: 7,5 cm, m: 3,5 cm 780379
11137
267
100
Hollóházi "BM határőrség" feliratú porcelán plakett, kézzel festett, hibátlan, eredeti tokjában, 15×16 cm 1338773
11138
267
Hollóházi mokkás csésze és alj (6db), bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 7db 968267
11139
267
100
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 1339907
11140
267
Hollóházi madárka, porcelán, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF