Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 155
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1234735
13934
264
Books: Science and technology
Növénytan. Szerkesztette: Dr. Hortobágyi Tibor. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászonkötésben.
1233017
13935
264
Books: Science and technology
1236413
13936
264
Books: Science and technology
Charles Seignobos: Az európai élet fejlődése. Bp., é.n., Hungária. Kiadói, kissé kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben. 1236398
13937
264
Books: Science and technology
1235562
13938
264
4200
Books: Science and technology
Pannon Enciklopédia. Magyarország állatvilága. Bp., 1996 , Dunakanyar 2000. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1231876
13939
264
Books: Science and technology
Charles Darwin: Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulása a létért való küzdelemben. Ford. Mikes Lajos. Természettudományi Könyvtár. I-II. kötet. Bp. 1911. Athenaeum. 283+310 p. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1233532
13940
264
Books: Science and technology
Beöthy Leo: A társadalmi fejlődés kezdetei. I-II. kötet. Bp., 1882. MTA. 429+534 p. Korabeli kopottas félbőrkötésben.
1234791
13941
264
Books: Science and technology
1234806
13942
264
Books: Science and technology
Bártfay Béla, Mocsáry István: Modern galvanizálás kézikönyve. Budapest, 1940, Schwanauer-Horváth. Kiadói papírkötésben.
1231618
13943
264
Books: Science and technology
Dr. Sándor Ferenc: Növényvédelmi technológiák. Bp., 1974, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói műbőrkötésben.
1250468
13944
264
Books: Science and technology
1218417
13945
264
Books: Science and technology
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF