Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 155

13946.

Rufpreis:
1 000 HUF

13947.

Rufpreis:
1 000 HUF

13948.

Rufpreis:
1 000 HUF

13949.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dinnyési János: Gépkocsi szerkezettan. Kassa, 1984, "Wiko". Kiadói kopottas papírkötésben.
13950.

Rufpreis:
2 000 HUF

Balla János: Autós ABC. Bp., 1943, Athenaeum. 388 p. Kiadói foltos papírkötésben.
13951.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lambrecht Kálmán: Az Ősember, ősvilágok élete. Bp., 1931. Dante. Kiadói, a gerincnél kissé szakadt, aranyozott egészvászon-kötésben.
13952.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alfred Edmund Brehm: Die Vögel. Separatausgabe aus dem illustrirten Thierleben. Zweiter Band. Hildburghausen, 1872, Bibliographisches Institut 1036 p., 388 képpel. Korabeli, gerincén sérült félbőrkötésben.
13953.

Rufpreis:
2 400 HUF

13954.

Rufpreis:
1 200 HUF

13955.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13956.

Rufpreis:
2 000 HUF

13957.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF