Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 155

Charles Darwin: Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulása a létért való küzdelemben. Ford. Mikes Lajos. Természettudományi Könyvtár. I. kötet. Bp. 1911. Athenaeum. 283 p. Kiadói egészvászon-kötésben, gerincén kisebb sérüléssel.
13958.

Rufpreis:
1 800 HUF

Torkos Veronika: Falurajzok 1935. Bp., 1990, MTA Szociológiai Intézet. 201 p. Kiadói papírkötésben.
13959.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Jávorka Sándor: A magyar flóra kis határozója. A rajzokat készítette Csapody Vera. 1002 növény kicsinyített rajzával. Második, bőv. kiadás. Bp., 1937, Studium. Kiadói papírkötésben.
13960.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lehmann Alfréd: Babona és varázslat a legrégibb időktől a jelen korig. Ford. Ranschburg Pál. II.  kötet. Bp. 1900, Természettudományi Társ. 412 p.  65-66. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
13961.

Rufpreis:
2 800 HUF

Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp., 1975., Sport. Kiadói, kissé ázott egészvászon-kötésben.
13962.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó László: Így gondozd a FIATODAT. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói modern keménykötésben.
13963.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csapodi Csaba: Bars megye verebélyi járásának nemzetiségi viszonyai az újkorban. Budapest, 1942, Athenaeum. Kiadói papír kötésben.
13964.

Rufpreis:
1 000 HUF

Valkó László: Az új magyar szociálpolitika. A Magyar Társaság Könyvei". Budapest, 1940, "Magyar Társaság". Kiadói papír kötésben.
13965.

Rufpreis:
1 000 HUF

13966.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1937 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXIII. naggyűlés. Bp., 1937. M. Sebésztársaság. 320 p. Korabeli, igényes félvászonkötésben.
13967.

Rufpreis:
1 200 HUF

Heller György- Rosta László - Vasúti fékberendezések I. - Mozdonyszolgálati dolgozók részére. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. 446 p. Kiadói félvászonkötésben.
13968.

Rufpreis:
4 000 HUF

13969.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF