Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 155
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1216252
13886
264
Books: Science and technology
1218208
13887
264
Books: Science and technology
Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben. A borítótáblák enyhén sérültek.
1248334
13888
264
Books: Science and technology
Az állatok világa. Brehm Alfréd "Tierleben" című nagy művének magyarba átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohaut Rezső és Dr. Rátz István közreműködésével szerkeszti Méhely Lajos. Emlősök. I. kötet. Bp., 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban. 1286612
13889
264
Books: Science and technology
1285605
13890
264
Books: Science and technology
Hille Alfréd: Repülési Meteorológia Bp., 1955, Akadémiai. Kiadói félvászonkötésben. 201 fekete-fehér ábrával, 16 fotóval és kihajtható melléklettel illusztrálva. Megjelent 1000 példányban. Ritka szakkönyv.
1285735
13891
264
Books: Science and technology
1286263
13892
264
Books: Science and technology
Primenko: Lökhajtásos motorok. Bp., 1951, Népszava. 222 p. Kiadói papírkötésben.
1305623
13893
264
Books: Science and technology
1305505
13894
264
Books: Science and technology
Dr. Pogány Béla: Fizika. Bp., 1933, Pallas. 263 p. Kiadói kopottas-foltos, kissé laza félvászonkötésben.
1301039
13895
264
Books: Science and technology
1301034
13896
264
Books: Science and technology
Somló Bódog: Állami beavatkozás és individualizmus. Bp., 1907, Grill K. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, pecséttel.
1285878
13897
264
Books: Science and technology
Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó. 168 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF