Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 155

13886.

Rufpreis:
2 400 HUF

Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben. A borítótáblák enyhén sérültek.
13887.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az állatok világa. Brehm Alfréd "Tierleben" című nagy művének magyarba átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohaut Rezső és Dr. Rátz István közreműködésével szerkeszti Méhely Lajos. Emlősök. I. kötet. Bp., 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
13888.

Rufpreis:
1 000 HUF

13889.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hille Alfréd: Repülési Meteorológia Bp., 1955, Akadémiai. Kiadói félvászonkötésben. 201 fekete-fehér ábrával, 16 fotóval és kihajtható melléklettel illusztrálva. Megjelent 1000 példányban. Ritka szakkönyv.
13890.

Rufpreis:
3 000 HUF

13891.

Rufpreis:
6 000 HUF

Primenko: Lökhajtásos motorok. Bp., 1951, Népszava. 222 p. Kiadói papírkötésben.
13892.

Rufpreis:
1 200 HUF

13893.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Pogány Béla: Fizika. Bp., 1933, Pallas. 263 p. Kiadói kopottas-foltos, kissé laza félvászonkötésben.
13894.

Rufpreis:
1 200 HUF

13895.

Rufpreis:
1 200 HUF

Somló Bódog: Állami beavatkozás és individualizmus. Bp., 1907, Grill K. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Tulajdonosi bejegyzéssel, pecséttel.
13896.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó. 168 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
13897.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF