Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 155

Lovász Kálmán: Nyomdaipar. Műszaki értelmező szótár. Bp., 1961, Terra. 203 p. Kiadói vászonkötésben.
13874.

Rufpreis:
1 800 HUF

13875.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Szilágyi János, Dr. Szabó Károly: A tűzrendészet fejlődése - Az őskortól a modern időkig. Bp., 1986, BM. Könyvkiadó. 388 p. Kiadói modern keménykötésben. A gerincén apró sérülés.
13876.

Rufpreis:
1 600 HUF

13877.

Rufpreis:
1 800 HUF

dr. Kelen Béla: Röntgenológia orvostanhallgatók és gyakorló orvosok számára. Bp., 1928. K. M. Egyetemi nyomda. Kissé megviselt félvászon kötésben
13878.

Rufpreis:
1 000 HUF

Körösy Kornél dr.: Az örökléstan alapismeretei. Budapest, 1936, Novák Rudolf és Társa. Kiadói papír kötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel.
13879.

Rufpreis:
2 000 HUF

13880.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zichy Jenő gróf: Kaukázusi és középázsiai utazásai. - A magyar faj vándorlása. A gyűjtemények leírása. Írták Jankó János és Pósta Béla. I. kötet. Bp. 1897. Hornyánszky. 1 t. XLIX, 608 l. CXXI t. + XXVIII t Korabeli, dombornyomott egészvászon kötésben, gerincen kis hiánnyal. Zichy Jenő (1837-1906) az Országos Iparegyesület elnöke, a hazai alsó fokú iparosoktatás megszervezője. Saját költségén tudományos expedíciókat szervezett és vezetett Oroszországba, Ázsiába, a magyarság eredetének felkutatására. Magánmúzeumot létesített, melyet a fővárosra hagyott.
13881.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Kákonyi Gyula: Zárak, lakatok. Bp., 1986. Műszaki könyvkiadó. Sok képpel
13882.

Rufpreis:
1 000 HUF

13883.

Rufpreis:
1 200 HUF

13884.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pataky Dénesné: Iparművészet és könyvművészet. Kiadói műszaki továbbképző középfokú kiskönyvtára 3. Bp., é.n., Műszaki. 32 p. Kiadói papírkötésben. Roppant alacsony példányszámú szakkiadvány.
13885.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF