Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 155
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218457
13850
264
Books: Science and technology
Gila András, Őri Róbert: A gazdaságos üzemvezetés. Bp., 1943, Gépészek Országos Szövetsége. Kiadói félvászonkötésben.
1321357
13851
264
Books: Science and technology
Miscellanea, quibus regnum rationis christianorum animalium, placita carni, affectibusque dolosis blandientia, pro totidem rationis legibus adoptantium, ... Posonii, 1801. Landerer. 320 p. 1 sztl. lev. Korabeli , gerincén szakadt papírborítóban.
1321366
13852
264
Books: Science and technology
Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára, Iparosok és iskolák számára. Bp., cca 1940. 1218724
13853
264
Books: Science and technology
1218216
13854
264
Books: Science and technology
Weninger Antal: A gyógyítóművészet új irányai. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben.
1221863
13855
264
Books: Science and technology
Magyar Pál: Ezerarcú vírus. Bp., 1964, Medicina. 53 p. Kiadói papírkötésben.
1221861
13856
264
Books: Science and technology
Kolta Ervin: A cukorbaj. Bp., 1959, Medicina. 90 p. Kiadói papírkötésben.
1133319
13857
264
Books: Science and technology
Forel, August: Az idegrendszer betegségei. 1 képmelléklettel. A kultúra iskolája. Budapest, é.n., Kultúra Könyvkiadó. Egészvászon kötésben
1133515
13858
264
Books: Science and technology
1284413
13859
264
Books: Science and technology
Jelkulcs a topográfiai térképek számára. 8 mellékltettl. Budapest, 1930, M. Kir. állami Térképészet. Elvált gerincű kiadói papír kötésben.
1260674
13860
264
Books: Science and technology
Autobusse im Linienverkehr. Szerk.: Hartmann, Hellmut, et al. Düsseldorf, 1978, Alba Buchverlag. Számos illusztrációval. Kissé kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1216482
13861
264
Books: Science and technology
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF