Bücher: Militaria Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1321361
13724
264
Books: Military
Bende János: Zichy Mihály élete és művészete. Bp., 1927, Kókai. (Pesti Könyvny. Rt.) 206 l. Kiadói kissé hiányos papírkötésben. Ritka!
1321356
13725
264
Books: Military
Szolgálati szabályzat a hivatásos vadászok részére. Bp., 1974. 34p.
1321355
13726
264
Books: Military
Magyar Vadászok Orsz. Szövetségének vadászati szabályzata. Bp., 1974. 36p.
1321262
13727
264
Books: Military
Kozma Lajos, az iparművész (1884-1948), kiadja az Iparművészeti Múzeum, Bp.,1994. angol és magyar nyelven, papírkötésben Szép állapotban. 1258749
13728
264
Books: Military
Dercsényi Dezső: A mozaik. Bp., 1943, Officina. 33 p. 32 fotó és 4 színes tábla. Kiadói félvászonkötésben, a szerző dedikációjával. 1232958
13729
264
Books: Military
Maurice Paléologue: L' Art Chinois. Paris, 1887, Maison Quantin. 320 p. Kiadói illusztrált, kissé kopottas egészvászon sorozatkötésben.
1317831
13730
264
Books: Military
Monostori Béla: Front mögött... Bp., 1939, "Élet". 216 p. Kiadói egészvászon-kötésben, a szerző aláírásával. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF