https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 43

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pioniere im Gefehct Teil II.: Der Gefechtsdienst. Gefechtsaufgaben für Trupps, Gruppen und Züge. Hrsg. Tiemann, [Otto]. Berlin, 1938, Verlag von E. S. Mittler & Sohn. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13712.

Pioniere im Gefehct Teil II.: Der Gefechtsdienst. Gefechtsaufgaben für Trupps, Gruppen und Züge. Hrsg. Tiemann, [Otto]. Berlin, 1938, Verlag von E. S. Mittler & Sohn. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
1
13713.

Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. Bp., 1992, Zrínyi. 272 p. Kiadói vászonkötésben.
1
13714.

Pataky Iván, Rozsos László, Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett. Bp., 1992, Zrínyi. 272 p. Kiadói vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Katonai értelmező szótár. Bp., 1972. Zrínyi. 354 p. Kiadói kartonált puhakötésben.
1
13715.

Katonai értelmező szótár. Bp., 1972. Zrínyi. 354 p. Kiadói kartonált puhakötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
nyirádi Szabó Imre: Egy gép nem tért vissza... Bp, 1941, Grill Károly. 279 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. A gerince sérült, ezt korábban megerősítették.
1
13716.

nyirádi Szabó Imre: Egy gép nem tért vissza... Bp, 1941, Grill Károly. 279 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. A gerince sérült, ezt korábban megerősítették.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Horváth Árpád: Csodafegyverek. Bp., 1972, Zrínyi. 155 p. Kiadói műbőrkötésben.
1
13717.

Horváth Árpád: Csodafegyverek. Bp., 1972, Zrínyi. 155 p. Kiadói műbőrkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Haller, Maximilian: Handbuch für den berittenen Officier der k.k. Fusstruppen. Wien, 1886. Selbstverlag. 116p. + 2t. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / In half linen binding.
1
13718.

Haller, Maximilian: Handbuch für den berittenen Officier der k.k. Fusstruppen. Wien, 1886. Selbstverlag. 116p. + 2t. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / In half linen binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.
1
13719.

Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Repülőgépvezető-kiképzés. Bp., 1949, Honvédelmi Minisztérium. 148 p. Kiadói félvászonkötésben. Kereskedelmi forgalomba nem került, csak is belső, szolgálati használatra készült.
1
13720.

Repülőgépvezető-kiképzés. Bp., 1949, Honvédelmi Minisztérium. 148 p. Kiadói félvászonkötésben. Kereskedelmi forgalomba nem került, csak is belső, szolgálati használatra készült.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pécsi József: A fényképező művészete. Bp., A Fény kiadása. Kiadói kartonált kötés, gerince hiányzik,
1
13721.

Pécsi József: A fényképező művészete. Bp., A Fény kiadása. Kiadói kartonált kötés, gerince hiányzik,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3 könyv a fényképezésről: Fényképezés Gyakorlata, Hol a hiba. Kisfilmes fényképezés.
1
13722.

3 könyv a fényképezésről: Fényképezés Gyakorlata, Hol a hiba. Kisfilmes fényképezés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
13723.

Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse