Liptai Ervin(szerk.): Magyarország hadtörténete két kötetben. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
nyirádi Szabó Imre: Egy gép nem tért vissza... Bp, 1941, Grill Károly. 279 p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. A gerince sérült, ezt korábban megerősítették.
Haller, Maximilian: Handbuch für den berittenen Officier der k.k. Fusstruppen. Wien, 1886. Selbstverlag. 116p. + 2t. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban / In half linen binding.
Repülőgépvezető-kiképzés. Bp., 1949, Honvédelmi Minisztérium. 148 p. Kiadói félvászonkötésben. Kereskedelmi forgalomba nem került, csak is belső, szolgálati használatra készült.
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.