https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 43

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Boér István: Néhány szó a módszerről. Bp., 1953, Magyar Repülő Szövetség Politikai Osztálya. 63 p. Kiadói papírkötésben.
1
13700.

Boér István: Néhány szó a módszerről. Bp., 1953, Magyar Repülő Szövetség Politikai Osztálya. 63 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A szovjet légierő dicsősége. Bp., 1952, Magyar Néphadsereg Politikai Főcsoportfőnöksége. 163 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerincén kis sérüléssel.
1
13701.

A szovjet légierő dicsősége. Bp., 1952, Magyar Néphadsereg Politikai Főcsoportfőnöksége. 163 p. Kiadói félvászonkötésben, a gerincén kis sérüléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Joseph Kessel: A repülőtiszt. Frontregények. Ford. Déry Tibor. Bp., 1940, Pantheon. Kiadói kopottas, festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
1
13702.

Joseph Kessel: A repülőtiszt. Frontregények. Ford. Déry Tibor. Bp., 1940, Pantheon. Kiadói kopottas, festett egészvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
V. A. Popov: A repülőgép. Bp., 1956, Katonai. Kiadói papírkötésben.
1
13703.

V. A. Popov: A repülőgép. Bp., 1956, Katonai. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Működő harckocsimodellek építése. Haditechnika fiataloknak. Modellezés. Bp., 1974, Zrínyi. 94 p. Kiadói papírkötésben.
1
13704.

Működő harckocsimodellek építése. Haditechnika fiataloknak. Modellezés. Bp., 1974, Zrínyi. 94 p. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
3
 
L. V. Klimenko: A repülőgép repülésének elve. Bp., 1951, Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. 35 p. Kiadói papírkötésben.
1
13705.

L. V. Klimenko: A repülőgép repülésének elve. Bp., 1951, Honvédelmi Minisztérium Politikai Főcsoportfőnöksége. 35 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Aerodinamika. A Magyar Népköztársaság Honvédelmi Minisztériumának szolgálati használatra kiadott , kis példányszámú katonai szakkönyve. Kereskedői forgalomba nem került. Bp., 1956. Katonai Kiadó. Kiadói papírkötésben, pecséttel.
1
13706.

Aerodinamika. A Magyar Népköztársaság Honvédelmi Minisztériumának szolgálati használatra kiadott , kis példányszámú katonai szakkönyve. Kereskedői forgalomba nem került. Bp., 1956. Katonai Kiadó. Kiadói papírkötésben, pecséttel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Donkanyartól a Dunakanyarig. (Antifasiszta dalgyűjtemény.) Szerk. Pálinkás József, Szatmári Antal. Bp. 1965, Fővárosi Ny. Számos egész oldalas kottával illusztrálva. Megjelent 500 példányban.
1
13707.

A Donkanyartól a Dunakanyarig. (Antifasiszta dalgyűjtemény.) Szerk. Pálinkás József, Szatmári Antal. Bp. 1965, Fővárosi Ny. Számos egész oldalas kottával illusztrálva. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Kováts Sándor: Katonai értelmező szótár. Bp., 1972, Zrínyi. Kiadói műanyaggal bevont papírkötésben.
1
13708.

Dr. Kováts Sándor: Katonai értelmező szótár. Bp., 1972, Zrínyi. Kiadói műanyaggal bevont papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A magyar katona. Vitézségünk ezer éve I-II. Szerk. Pilch Jeno. 435 képpel, vázlattal és 10 melléklettel. Nagybányai Vitéz Horthy Miklós Magyarország kormányzója, Vitéz József kir. herceg tábornagy, Jákfai Vitéz Gömbös Gyula m. kir. miniszterelnök és honvédelmi miniszter bevezeto soraival. Bp., 1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Gerince kissé kopottas, a táblák azonban szépek.
1
13709.

A magyar katona. Vitézségünk ezer éve I-II. Szerk. Pilch Jeno. 435 képpel, vázlattal és 10 melléklettel. Nagybányai Vitéz Horthy Miklós Magyarország kormányzója, Vitéz József kir. herceg tábornagy, Jákfai Vitéz Gömbös Gyula m. kir. miniszterelnök és honvédelmi miniszter bevezeto soraival. Bp., 1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Gerince kissé kopottas, a táblák azonban szépek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A hírszerzés és kémkedés története. I-III. Szerkesztette Pilch Jenő. Bp., [1936], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
1
13710.

A hírszerzés és kémkedés története. I-III. Szerkesztette Pilch Jenő. Bp., [1936], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyarország hadtörténete két kötetben. Szerkesztette: Liptai Ervin: Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, számos képpel illusztrálva, jó állapotban.
1
13711.

Magyarország hadtörténete két kötetben. Szerkesztette: Liptai Ervin: Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, számos képpel illusztrálva, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse