Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 395

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): A bika megkoszorúzása. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben, 10x9 cm
10085.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gádor Emil (1911-1998):Napraforgó csendélet. Linó, papír, jelzett, 34×20 cm
10086.

Rufpreis:
1 800 HUF

10087.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gát jelzéssel: Bélatelepi part. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 38×48 cm
10088.

Rufpreis:
2 000 HUF

10089.

Rufpreis:
12 000 HUF

Glatz jelzéssel: Mosolygó lány. Olaj, vászon, 60×50 cm
10090.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10091.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Göldnerné Ádám Mária: Tanya. Olaj, farost, 50×70 cm
10092.

Rufpreis:
3 000 HUF

Granáv jelzéssel: Erdőrészlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x25 cm
10093.

Rufpreis:
1 800 HUF

Granáv jelzéssel: Vízparti nyárfák. Akvarell, papír, hátoldalon jelzett, üvegezett keretben, 24x18 cm
10094.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Granáv jelzéssel: Vitorlások. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 23x32 cm
10095.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gráber jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 30×40 cm
10096.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF