Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1313842
10097
264
Gruber jelzéssel: Folyami kikötő. Vegyes technika, vászon-karton, üvegezett keretben, 34×44 cm 1294670
10098
264
100
Gyócsos Zsuzsa: Termések. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 18x13 cm 1314991
10099
264
Gyulai Lajos (?-?): Itatás a tanyán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×28 cm
1319383
10100
264
1317646
10101
264
Henczné jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, keretben, 69×79 cm 1270295
10102
264
11000
Herczeg jelzéssel: Csikós. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 39x48 cm
1318858
10103
264
Herrer jelzéssel: Velencei gondolás. Olaj, farost, sérült 60×53 cm
1318423
10104
264
Hertay Mária (1932-): Szegfű. Rézkarc, papír, jelzett, 45×12 cm 1318875
10105
264
Heyer jelzéssel: Kutyakölykök. Olaj, vászon, sérült. 80×48 cm
1137894
10106
264
6500
1315040
10107
264
Holló jelzéssel: Lápos vidék. Olaj, karton, üvegezett keretben, 48×35 cm
1316752
10108
264
Horváth Ágota (1959-): A szökőkút és a szellem. C-print (1/25), papír, jelzett, 18×24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF