Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 395
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1314883
10385
264
Jelzés nélkül: A kellemes kikapcsolódáshoz. Akvarell, papír, 32×47 cm 1315983
10386
264
110000
1292532
10387
264
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon, fa keretben, 22x14 cm
1290774
10388
264
Jelzés nélkül: Lélekharang. Toll, papír, 21x15 cm
1290770
10389
264
Jelzés nélkül: Szellemek a túlvilágról. Toll, papír, 15x21 cm 1290837
10390
264
Jelzés nélkül: Halászbástya. Rézkarc, papír, 9x12 cm 1315102
10391
264
Jelzés nélkül: Női portré. Tűzzománc, fémlap, fára rögzítve, 12×9 cm 1232528
10392
264
3800
Jelzés nélkül: Vízi nimfák. Rézkarc, papír, kis szakadással, 27×17 cm
1320541
10393
264
Jelzés nélkül: Loben, Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 42x20cm
1295087
10394
264
1314695
10395
264
3 db kép, rézkarc, fametszet, valamint tus-akvarell, mindegyik jelzett. Változó méretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF