Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 395

Császy Béla (?-?): Nyársazás a tábortűznél. Vegyes technika, karton,  sérült, 56×72 cm
10060.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csengeri Pál jelzéssel: Tóparti házak, rézkarc, papír, keretben, 24x29cm
10061.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csók jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, keretben, 30×40 cm
10062.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csók jelzéssel: Fekvő akt. Olaj, farost, 40×50 cm
10063.

Rufpreis:
10 000 HUF

Deák jelzéssel: Cipekedők. Tempera, papír, üvegezett keretben, 23×29 cm
10064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Deim Pál (1932- ): Kőszeg vára, rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
10065.

Rufpreis:
6 000 HUF

Diener jelzéssel: Virág csendélet, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 25,5×18,5 cm
10066.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Doba Sándor: Virágcsendélet. Olaj, műanyaglemez, jelzett, 40×31 cm
10067.

Rufpreis:
4 000 HUF

Drahos István (1895-1968): Boldog húsvéti ünnepeket. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×7 cm
10069.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dudás Jenő (1902-1991): Erdőben, rézkarc, papír, jelzett, keretben, 34x23cm
10070.

Rufpreis:
2 000 HUF

10071.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ék Sándor (1902-1975):  Kislány babával. Kőnyomat (lithográfia) jelzett. Aláírt próbanyomat. Paszpartuban, Képméret:38x26 cm
10072.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF