Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 109

13397.

Rufpreis:
1 000 HUF

ifj. Xántus János: A természet kalendáriuma Bukarest, 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászonkötésben.
13398.

Rufpreis:
1 200 HUF

13399.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

13400.

Rufpreis:
3 000 HUF

13401.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bourget Pál: Pia. Úti emlék. Bp., 1921, Pallas. 74 p. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben.
13402.

Rufpreis:
1 000 HUF

Panoráma útikönyvek. Balaton. Szerkesztette Major Béla. Bp., 1963, Műszaki. 350 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos képpel és egy térképmelléklettel.
13403.

Rufpreis:
2 000 HUF

Országjárók Atlasza. Balaton, Nyugat-Magyarország. Bp., 1985, Kartográfiai Vállalat.  Kis példányszámú kiadás, a Magyar Néphadsereg pecsétjével.
13404.

Rufpreis:
1 000 HUF

Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben, átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói kartonkötésben, számos eredeti rajzzal és fényképpel.
13405.

Rufpreis:
800 HUF

Molnár Gábor: A dzsungel doktora. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben.
13406.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csengeryné Nagy Zsuzsa: Városliget. Bp., 1956, Terv Nyomda. 22 p. Kiadói papírkötésben.
13407.

Rufpreis:
1 000 HUF

13408.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF