Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
974359
13397
262
Books: Travelling, cities
1237730
13398
262
Books: Travelling, cities
ifj. Xántus János: A természet kalendáriuma Bukarest, 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászonkötésben.
1177807
13399
262
Books: Travelling, cities
1221717
13400
262
Books: Travelling, cities
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon-kötésben.
1281514
13401
262
Books: Travelling, cities
1258384
13402
262
Books: Travelling, cities
Bourget Pál: Pia. Úti emlék. Bp., 1921, Pallas. 74 p. Kiadói, gerincén sérült kartonkötésben. 1251349
13403
262
Books: Travelling, cities
Panoráma útikönyvek. Balaton. Szerkesztette Major Béla. Bp., 1963, Műszaki. 350 p. Kiadói egészvászon-kötésben. Számos képpel és egy térképmelléklettel.
1266067
13404
262
Books: Travelling, cities
Országjárók Atlasza. Balaton, Nyugat-Magyarország. Bp., 1985, Kartográfiai Vállalat. Kis példányszámú kiadás, a Magyar Néphadsereg pecsétjével.
1279749
13405
262
Books: Travelling, cities
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben, átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói kartonkötésben, számos eredeti rajzzal és fényképpel.
1217239
13406
262
Books: Travelling, cities
Molnár Gábor: A dzsungel doktora. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben.
1233123
13407
262
Books: Travelling, cities
Csengeryné Nagy Zsuzsa: Városliget. Bp., 1956, Terv Nyomda. 22 p. Kiadói papírkötésben. 1257687
13408
262
Books: Travelling, cities
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF