Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
909090
13409
262
Books: Travelling, cities
1284417
13410
262
Books: Travelling, cities
Földrajzi témájú nyomtatványok: Magyar Földrajzi Irodalom, 1948 A Magyar Állami Földtani Intézet jelentése, Adatok a magyar barlangkutatás történetéhez, 3 orosz földrajzi nyomtatvány, Barlangvilág c. újság egy száma
1284400
13411
262
Books: Travelling, cities
1284324
13412
262
Books: Travelling, cities
Ing. Eduard Pichl: Führer durch die Karnische Haupstette. Wien, 1929, Artaria. Kiadói egészvászon kötésben.
1284388
13413
262
Books: Travelling, cities
1284259
13414
262
Books: Travelling, cities
1284256
13415
262
Books: Travelling, cities
Ujváry Aladár: Utirajz és kalauz. Bp, é.n., Pfeifer Ferdinánd Könyvkereskedése. Kiadói papírkötésben, gerincén egy két szakadással
1284411
13416
262
Books: Travelling, cities
1284193
13417
262
Books: Travelling, cities
Szívos Béla: Nansen utazása lábszánkón Grönlandon keresztül. Bp., 1911, Franklin Társulat. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban. / With many interesting illustrations. In a bit worn out half linen binding, otherwise in good condition.
1219956
13418
262
Books: Travelling, cities
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társ. 268 p. 31 t. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötése kissé laza. 1143796
13419
262
Books: Travelling, cities
1143791
13420
262
Books: Travelling, cities
Németh Andor: Felső Olaszország képekkel, és térképpel. LLoyd útikönyvek. 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF