Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1253021
13385
262
Books: Travelling, cities
Budapest. Idegenforgalmi útmutató. Bp., 1958, Fővárosi Idegenforgalmi Hivatal. 366 p. Kiadói keménykötésben, térképmellékelettel. 1249823
13386
262
Books: Travelling, cities
Juhász Vilmos: Tibet. Bp., 1936, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1249632
13387
262
Books: Travelling, cities
1250649
13388
262
Books: Travelling, cities
Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. Dedikált példány! 1250167
13389
262
Books: Travelling, cities
Dezséri Bachó László: A közeli keleten. Benyomások, útijegyzetek, a Levante országaiból. Bp., 1935, Stádium. 242 p. Kiadói, kissé kopottas papírkötésben.
1250267
13390
262
Books: Travelling, cities
1250277
13391
262
Books: Travelling, cities
Rockenbauer Pál: Amiről a térkép mesél. Bp., 1986, Móra. Kiadói modern keménykötésben.
1250201
13392
262
Books: Travelling, cities
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp., 1944, Kir. Magy. Egyetemi Ny. 165 p. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban, gerincén kis sérüléssel.
1251040
13393
262
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: Az Egyenlítőtől a Sarkvidékig. (A Föld titkai IV.) 135 kép és 46 ábra a szövegben. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1166683
13394
262
Books: Travelling, cities
Megyeri Ella: Budapesti notesz. Kiadói papír kötésben, térkép nélkül.
1220342
13395
262
Books: Travelling, cities
Halász Zoltán: Magyarország. Bp., 1980, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
974365
13396
262
Books: Travelling, cities
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF