Bücher: Reisen, Städte Zahl der Lose: 109
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1233911
13373
262
Books: Travelling, cities
Ivar Lissner: A Csendes óceán urai. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1233900
13374
262
900
Books: Travelling, cities
Aage Gilberg: Sok eszkimó - egy orvos. Bp., é.n., Új Idők. Kiadói félvászon-kötésben.
1233749
13375
262
Books: Travelling, cities
1233879
13376
262
Books: Travelling, cities
Bendefy-Benda László: Magyar utazók Afrikában I. Bp., 1934. Magyar Etióp Expedíció kiadása. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1233760
13377
262
Books: Travelling, cities
1233757
13378
262
Books: Travelling, cities
1287342
13379
262
Books: Travelling, cities
1298414
13380
262
Books: Travelling, cities
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet.Gazdag képanyaggal. Egységes, kissé kopottas kiadói egészvászon-kötésben. Csak az V. kötetben van térkép.
1254700
13381
262
Books: Travelling, cities
1255560
13382
262
Books: Travelling, cities
Cartographia Földrajzi világatlasz. Bp., 1992, Kartográfiai Vállalat. Kiadói keménykötésben.
1250933
13383
262
Books: Travelling, cities
Krúdy Gyula: Pest-budai séták. Bp., 1958, Magyar Helikon. 255 p. A szövegközti illusztrációkat korabeli dokumentumok alapján Pfannl Egon rajzolta. 1100-ból az 1037., géppel számozott példány. Kiadói, illusztrált vászonkötésben.
1252750
13384
262
Books: Travelling, cities
Kurt Hielscher: Italien. Leipzig., 1939, Brockhaus. 240 p. kiadói egészvászon-kötésben, számos képpel. Kissé dohos példány.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF