Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 109

13349.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. A szerző rajzaival.Bp., é.n. Urania. 160 p.Aranyozott vászonkötésben.
13350.

Rufpreis:
2 400 HUF

A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig.. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13351.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Mecsek útikalauz. Bp., 1959, Sport Lap- és Könyvkiadó. 340 p. Kiadói félvászonkötésben. A térképmelléklet kissé sérült.
13352.

Rufpreis:
800 HUF

13353.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

A világjárás hősei című sorozat 3 kötete. Greenhorn: Három világrész csavargója, Monfreid: Rejtelmes Abesszínia, Knickerbocker: Vörös gazdálkodás, fehér jólét. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben.
13354.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Lévai Lajos: Székelyföldi kis tükör Bp., 1942, Kókai. Fotókkal, térképekkel. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13355.

Rufpreis:
5 000 HUF

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
13356.

Rufpreis:
800 HUF

Gáspár Ferencz dr.: Az Indiai óceán titokzatos partjain Adentől elő- és hátsó-India körül Jáva szigetéig. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Kissé viseltes egészvászon kötésben.
13357.

Rufpreis:
800 HUF

Büsching, Ant. Friedr.: Auszug aus seiner Erdbeschreibung. Erster Theil, welcher Europa und den nordlichen Theil von Asia enthält. Wien, 1788. Büsching, Ant. Friedr. 564p.  + Register, + 6 kihatható tábla / 6 fold out tables. KORabeli papírkötésben. Az első 70 oldal szöveget nem érintő hiánnyal, levágással. / paper binding. First 70 pages with missing parts
13358.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zikmund-Hanzelka: Világrész a Himalája alatt. Pozsony, 1971. Madách Kiadó. papír védőborítóval
13359.

Rufpreis:
800 HUF

13360.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF