Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 109

Dr. Erdődi József: A mai Finnország (épülő ország). Bp., 1940, Magyar Téka. 161 p. Kiadó papírkötésben, kissé viseletes állapotban. Sorszámozott példány, egy-két helyütt ceruzás bejegyzéssel.
13337.

Rufpreis:
1 200 HUF

13338.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
13339.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein (Hawaii). 26 képpel, 1 térképpel. Budapest, é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
13340.

Rufpreis:
800 HUF

Karl János - Vargha György: Képek hazánkból. A Föld és élete. Földrajzi olvasmányok az ifjúság számára. I. kötete (Mühlbeck Károly rajzaival). Bp., é.n., Franklin. 266 p. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.
13341.

Rufpreis:
2 000 HUF

13342.

Rufpreis:
2 000 HUF

Horváth Elemér: Karcok Budapest múltjából. Töredékek a gázvilágítás történetéből. A Mátyás-templom. Buda és Pest a kuruc idők alatt. A Belváros 1863-64-ben és ma. A biedermeier-kor Pest-Budán. Milyen volt Budapest ezer évvel ezelőtt és milyen lehet ezer év mulva. Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Ny. 94 p. Kiadói papírkötésben.
13343.

Rufpreis:
1 400 HUF

Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában I. köt. Bp., é. n., Franklin. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Enyhén kopottas kiadói egészvászon-sorozatkötésben. Több helyütt érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13344.

Rufpreis:
1 800 HUF

Franz Schmidt: Gefahrten am Seil. Mit 73 Abbildungen. Leipzig, 1934, Brethlein. Kiadói egészvászon kötésben.
13345.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dadányi György: MBOPI. A szerző eredeti rajzaival. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói félvászonkötés.
13346.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 3. kötet. Vas Vármegye. Bp., 1898, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben. A borítótábla foltos, kopottas, egy helyütt enyhén szakadt is. Belül azonban jó állapotú, hiánytalan, a táblák és a mellékletek épek, a vármegyetérkép benne van.
13347.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói vászonkötésben.
13348.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF