Porzellan Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1390799
11176
26
Imp.de Sevres dísztányér (alpesi táj gleccserrel), részben kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, d:23 cm / Imp.de Sevres plate, worn gilding 1490188
11177
26
14000
1828 Royal Vienna (Alt Wien) mokkás csésze és alj monogrammal, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:6 cm, d:13 / Royal Vienna (Alt Wien) coffee cup and saucer, hand-painted, worn gilding Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF