Imp.de Sevres dísztányér (alpesi táj gleccserrel), részben kézzel fest... https://www.darabanth.com/de/26-Gross-Auktion/26.1/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~10257/Impde-Sevres-disztanyer-alpesi-taj-gleccserrel-reszben-kezzel-festett-jelzett-kopott-ara~II1390799
1390799
11176
26
Beschreibung: Imp.de Sevres dísztányér (alpesi táj gleccserrel), részben kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, d:23 cm / Imp.de Sevres plate, worn gilding
: vörös_iván